Ružencový spolok

Ružencový spolok je modlitebné spoločenstvo založené na podobnom základe ako ružencové bratstvá zriaďované Rehoľou kazateľov (ktorých tento spolok nie je oficiálnou súčasťou). Základom je modlitba posvätného ruženca takým spôsobom, že každý člen ruže (z 20) sa každý deň pomodlí svoj desiatok ruženca, teda sa v jeden deň dokopy celá ruža pomodlí všetky tajomstvá.

Ak máte záujem o účasť v tomto modlitebnom spolku, oslovte pána kantora Juraja Mózesa.

Farská charita

Farská charita (FCH) v Tomášove bola v zmysle Štatútu Farskej charity Bratislavskej arcidiecézy zriadená 9. mája 2023 ako spoločenstvo veriacich dobrovoľníkov farnosti, ktorí vo farnosti uskutočňujú charitatívne poslanie Cirkvi v duchu evanjeliového prikázania lásky.

Štatút FCH možno stiahnuť kliknutím na náhľad dokumentu vpravo.

Kontakt: tomasov@ba.ecclesia.sk

Koordinačný tím farskej charity