Vitamíny pre vzťah

Vytvorené: 3. 2. 2024, 22:30

Centrum pre rodinu Malé Rodinkovo Vás v rámci začiatku Národného týždňa manželstva a blížiaceho sa sviatku sv. Valentína srdečne pozýva na Večer pre manželov, ktorý sa bude konať v sobotu 10. februára 2024 od 17:00 do 21:00 v sídle Malého Rodinkova v Malinove.

Budete mať priestor zábavnou formou si doplniť potrebné vitamíny pre váš vzťah, obnoviť si manželský sľub a aj zatancovať. Nebude chýbať večera ani tanec.

Viac informácií a prihlasovanie najdete na webovej stránke www.malerodinkovo.sk alebo v priloženom plagáte.

Adventná duchovná obnova

Vytvorené: 7. 12. 2023, 20:09, naposledy upravené: 7. 12. 2023, 20:10

Pozývame Vás na duchovnú obnovu s tancom, ktorá sa uskutoční v sobotu, 16. decembra 2023. Tento oddychový deň bude venovaný hľadaniu pokoja a lásky v období pred Vianocami. Sestra Eva Jaroušková CJ, skúsená lektorka, nás bude sprevádzať touto formou ignaciánskej duchovnej obnovy – meditáciou, ako aj tanečnou meditáciou, pričom táto nekonvenčná forma modlitby nám pomôže preniknúť do hlbšieho vzťahu s Bohom.

Tešíme sa na vás v čase od 10:00 do 17:00. Program bude rozdelený na dve časti – dopoludnia sa budeme venovať meditácii, zatiaľ čo poobede bude priestor aj na tanečnú meditáciu pre tých, ktorí majú záujem. Cena za účasť je dobrovoľný príspevok, ktorý pokryje náklady na priestor, energie, občerstvenie a cestovné sestier. Príďte a s nami sa pripravte na sviatočný čas plný pokoja, radosti a lásky.

Viac informácií a odkaz na registračný formulár nájdete na stránke https://www.malerodinkovo.sk/l/tanecna-meditacia/.

Príprava na sviatosť birmovania

Vytvorené: 5. 9. 2023, 20:42, naposledy upravené: 5. 9. 2023, 20:42

V októbri tohto roku začíname aj prípravu na sviatosť birmovania v našej farnosti. Prihlášku je možné stiahnuť z webovej stránky farnosti alebo si ju vyzdvihnúť v sakristii kostola u p. Eriky Kovácsovej a Pétera Horvátha. Vyplnenú a podpísanú prihlášku je potrebné odovzdať do konca septembra tohto roku vyššie menovaným.

Do prípravy na sviatosť birmovania sa môžu prihlásiť tí, ktorí tento rok dovŕšia 14. rok života (alebo sú starší).

Prihlášku je možné stiahnuť kliknutím na jej miniatúru vpravo.

Zriadenie Farskej charity v Tomášove

Vytvorené: 12. 7. 2023, 01:36, naposledy upravené: 12. 7. 2023, 01:48

9. mája 2023 bola v Tomášove v zmysle Štatútu Farskej charity Bratislavskej arcidiecézy zriadená Farská charita (FCH) ako spoločenstvo veriacich dobrovoľníkov farnosti, ktorí vo farnosti uskutočňujú charitatívne poslanie Cirkvi v duchu evanjeliového prikázania lásky.

Charitatívna činnosť, ktorá prebieha v našej farnosti už niekoľko rokov najmä v podobe hmotnej pomoci (poskytovanie potravín a hygienických potrieb) miestnym domácnostiam a jednotlivcom, dostala týmto inštitucionálny rámec.

Aj vy sa môžete tak ako doteraz naďalej zapájať do tejto pomoci – potravinami, hygienickými potrebami alebo finančným príspevkom. Pri poukázaní prostriedkov na farský účet, ktorý je na webovej stránke našej farnosti prosím uvádzajte poznámku „charita“.

Viac informácií vrátane štatútu a zoznamu zodpovedných a kontaktných osôb nájdete v sekcii O farnosti/Aktivity.

Načítať viac